Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4

Projekty

Zdjęcie przedstawia plakat informujący o podsumowaniu konkursu "Naprawdę nasza czyli bajka o bibliotece marzeń" w ramach projektu "Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca", które odbędzie się 15 września.

Nasza "Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca" dobiega końca. W środę powspominamy, podsumujemy konkurs literacki, zrobimy zamieszanie na ulicy happeningiem czytelniczym i spróbujemy swych sił w warsztatach rysowania karykatur. Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu: "Naprawdę nasza czyli bajka o bibliotece marzeń" wraz z opiekunami, nauczycielami, rodzicami, Komisję konkursową: Jadwiga Marzec, Jolanta Bugajska, Krysia Trzupek, patronów medialnych: RDN Małopolska, Telewizja Limanowska, Limanowa.in - Limanowski Portal Informacyjny, zaangażowane biblioteki z terenu powiatu limanowskiego oraz naszego Partnera w działaniach: Powiat Limanowski. Dziękujemy Monice Zielińska-Klimczak i ManuCraftura za wspaniałe warsztaty artystyczne oraz pisarkom: Jadwidze Marzec i Barbarze Gawryluk za inspirujące literackie spotkania wokół książki.