IBUK LIBRA oraz Academica

IBUK LIBRA oraz Academica

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza do korzystania z platformy IBUK LIBRA oraz z  Cyfrowej Wypożyczalni Międzybibliotecznej Academica.

Warunkiem skorzystania z zasobów jest posiadanie karty bibliotecznej w naszej bibliotece.

IBUK LIBRA oferuje 2091 tytułów z różnych dziedzin, w bibliotece można otrzymać kod pin umożliwiający założenie konta. Wszystkie piny aktywne do grudnia 2018 zostały przedłużone na 2019 rok i w dalszym ciągu można z nich korzystać. Dodatkowo IBUK LIBRA w okresie od 1 do 15 marca poszerzy zestaw tytułów o 3 939 publikacji, z następujących kategorii: literatura faktu, literatura kobieca, kryminał, sensacja, thriller.

Cyfrowa Wypożyczalnia Międzybiblioteczna Academica, z której można  skorzystać w czytelni biblioteki, udostępnia publikacje naukowe ze wszystkich dziedzin: monografie, podręczniki akademickie, artykuły z czasopism fachowych, literatura piękna. Czytelnia posiada terminale, dzięki którym użytkownicy po otrzymaniu loginu i hasła mogą korzystać z publikacji dostępnych w cyfrowej wypożyczalni. Aby skorzystać z oferty, należy zapoznać się  z regulaminem Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica.

Zapraszamy do biblioteki i korzystania z oferowanych zasobów.