Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4

Biblioteka zaprasza na ciekawe atrakcje w ramach Nocy Bibliotek

Biblioteka zaprasza na ciekawe atrakcje w ramach Nocy Bibliotek
Zdjęcie przedstawia plakat interesujący o wydarzeniach, które odbędą się 09.10.2021r. w Bibliotece.
9 października 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na ciekawe atrakcje w ramach Nocy Bibliotek. Zaczynamy o godzinie 11:00 warsztatami "Cook Book" czyli nauka gotowania z pomocą literatury dla dzieci. Dzieci razem z pracownikami Studia Kulinarnego Cook Nook wyczarują między innymi magiczne lody z dymu i sssssmakowitą lemoniadę. Jak można połączyć książki i gotowanie? Dowiecie się właśnie tu!
O godzinie 15:00 wraz z autorem Pawłem Kopijerem rozpoczniemy miniturniej gier planszowych Bohaterowie ,,Dwuświata'' - Książkowy Rozwój wyobraźni skierowany do młodzieży. Powieść Fantasy pt. „Mrok we krwi” jest I tomem serii KRONIKI DWUŚWIATA. Ukazuje dwie różne historie dwójki bohaterów, którzy w wykreowanym uniwersum magii i miecza mierzą się z przeznaczeniem. Fantastyczna fantastyka! Miłośnicy fantastyki - obecność obowiązkowa!
Również o godzinie 15:00 dla starszych czytelników odbędą się w Wypożyczalni dla dorosłych warsztaty herbaciane "Herbaciane smaki" czyli podróż z filiżanką herbaty, które prowadzić będą EtnoWarsztaty. Czy można poznawać świat poprzez herbatę? Oczywiście! Zabierzemy Was do kilku krajów przygotowując dla Was pięć, zupełnie różnych herbat. Będą herbaty słodkie, gorzkie, słone a nawet takie, które herbatami wcale nie są. Powędrujemy przez Chiny, Indie i Tybet, a nawet do Afryki. Warsztat polega na opowieści podróżniczej prowadzącej uczestników przez kilka krajów (Indie, Japonia, Etiopia, Iran, Tybet, Chiny, Maroko) połączonej z parzeniem lokalnych herbat.

Zapisy na wydarzenia pod numerem telefonu 18 3372140 do dnia 06.10.2021 roku. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!