18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

IX edycja Powiatowego Konkursu Filmowo-Fotograficznego "Z Obiektywem przez Powiat"

Konkursy

IX edycja Powiatowego Konkursu Filmowo-Fotograficznego "Z Obiektywem przez Powiat"
Plakat informacyjny zawierający tekst: IX edycja Powiatowego Konkursu Filmowo-Fotograficznego "Z Obiektywem przez Powiat", edycja online, prace konkursowe należy przesyłać drogą-mailową, w terminie do 30 września 2021 r. na adres: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl Dla wszystkich uczestników konkursu, zostanie zorganizowane webinarium tematyczne związane z konkursem. Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest na stronach internetowych organizatorów. Patronat honorowy: starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Organizatorzy, loga: Starostwo Powiatowe w Limanowej , MBP Limanowa, Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej.

Uwaga pasjonaci i łapacze kadrów. Ogłaszamy IX edycję Powiatowego Konkursu Filmowo-Fotograficznego "Z Obiektywem przez Powiat". Prace można składać w kat.: Zdjęcia – PEJZAŻ I CZŁOWIEK oraz FILM KRÓTKOMETRAŻOWY. Podobnie jak w latach ubiegłych patronat nad konkursem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

 

W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 15 lat. Nie ma górnej granicy wieku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Regulamin i karta zgłoszeniowa zamieszczone są poniżej, na stronie Starostwa Powiatowego (www.powiat.limanowski.pl) oraz na stronie Miejskiej Biblioteki w Mszanie Dolnej ( biblioteka.mszana-dolna.pl/ ). Prace należy nadsyłać w terminie do 30 września 2021 r. na adres mailowy: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl z dopiskiem Konkurs „Z Obiektywem przez Powiat”. 

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Limanowej

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej

 Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej

Patronat honorowy: Starosta Limanowski

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 18 3372140 lub mailowo: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl

Regulamin konkursu "Z Obiektywem przez Powiat"