18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

VIII edycja powiatowego konkursu „Z Obiektywem przez Powiat”.

Konkursy

VIII edycja powiatowego konkursu „Z Obiektywem przez Powiat”.

Szanowni Państwo,

REGULAMIN VIII EDYCJI KONKURSU Z OBIEKTYWEM PRZEZ POWIAT

Zapraszamy do udziału w kolejnej czyli VIII edycji powiatowego konkursu „Z Obiektywem przez Powiat”. Hasło tegorocznej edycji zaczerpnięte jest z twórczości Władysława Orkana:  "Jest świat, co zachwyt budzi". 

W tym roku konkurs po raz pierwszy będzie miał formę online. Ta forma z jednej strony z pewnością dotrze do większej liczby amatorów fotografii i będzie miała większy odbiór, z drugiej strony jest próbą dostosowania się do niepewnej rzeczywistości, gdzie większość wydarzeń kulturalnych organizowanych jest w formie online. 

Kolejną innowacją wprowadzoną w tej edycji jest nowa kategoria: film krótkometrażowy. Prace można składać w kat.: Zdjęcia – PEJZAŻ I CZŁOWIEK oraz FILM KRÓTKOMETRAŻOWY. 

W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 15 lat. Nie ma górnej granicy wieku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Regulamin i karta zgłoszeniowa zamieszczone są na stronie internetowej limanowskiej biblioteki (www.mbp.limanowa.pl), Starostwa Powiatowego (www.powiat.limanowski.pl) oraz Miejskiej Biblioteki w Mszanie Dolnej (biblioteka.mszana-dolna.pl/). Prace należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2020 r. na adres mailowy: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl z dopiskiem Konkurs „Z Obiektywem przez Powiat”. 

W przypadku problemów z przesłaniem filmu, prosimy nagrać go na nośnik i wysłać na adres: MBP w Limanowej - Filia w Sowlinach, ul. Lipowa 3, 34-600 Limanowa.

Organizatorzy:  Starostwo Powiatowe w Limanowej

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej

 Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej

Patronat honorowy: Starosta Limanowski

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 18 3372140 lub mailowo: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl